PRESS

Stránka věnována mediální prezentaci naší chovatelské stanice, kde naleznete originální články, videa, rozhovory a fotografie týkající se našich pejsků a chovu.

ČESKÁ TELEVIZE  – POŘAD DOBRÉ RÁNO – ŽIVĚ ČT2 – 16.5.2024

Dne 16.5.2024 jsme se účastnili živého natáčení pořadu DOBRÉ RÁNO na ČT 2. Natáčení probíhalo v ČESKÉ TELEVIZI Ostrava, kam jsme byli pozváni prezentovat plemeno Anglický kokršpaněl. Na natáčení jsem si sebou vzala zkušenou matadorku a zakladatelku našeho chovu Daisy a samozřejmě nemohla chybět naše juniorka Grace. Děvčata se prezentovala skvěle, celou dobu byly před kamerou velmi klidné. Jakmile však kamery zhasly, neváhaly si běžet pro pomazelní a piškot k paní produkční a k celému týmu ranního programu, jemuž bych chtěla velmi poděkovat za milý a trpělivý přístup. Byli jste úžasní a děkujeme všem – od pana recepčního přes skvělého režiséra, kameramany, dramaturgyni a díky patří i paní maskérce, která nás tak parádně napudrovala 🙂 poděkování patří i mojí mamince, která mi dělala ten nejlepší doprovod a podporu celé ráno a také partnerovi Markovi, který nám držel palce na dálku. Byla to úžasná příležitost mluvit o mém milovaném plemeni a jsme vděčni za pozvání. Odnášíme si krásné vzpomínky a nezapomenutelnou zkušenost. DÍKY ČT !

ODKAZ NA ZÁZNAMY VYSÍLÁNÍ NALEZNETE (3) ZDE :

 

 

 

JARNÍ SVOD LOVECKÝCH PSŮ – OMS OSTRAVA  23.4.2022

ODKAZ NA CELÝ ČLÁNEK NALEZNETE :

 

 

MORAVSKOSLEZSKÝ DENÍK – HAF YOGA – 29.3 2024

ODKAZ NA CELÝ ČLÁNEK NALEZNETE :

 

 

 

(H)RADOVÁNKY – HRAD MALENOVICE – 11.5.2024 – ZLÍNSKÝ ŠAKAL

 
Dne 11.5.2024 jsme se s našimi čtyřnohými miláčky zúčastnili rodinného programu v krásných prostorách hradu Malenovice (Zlín), kde jsme měli možnost díky kynologické skupině ZLÍNSKÝ ŠAKAL prezentovat plemeno ANGLICKÝ KOKRŠPANĚL široké veřejnosti. Děkujeme za tuto příležitost a těšíme se na příště.